GhostdogCZ

Pomoz nám udržet řád a pořádek, vytvářej diskuze přesně podle témat, kterých se diskuze týká. Dříve než vytvoříš diskuzi, podívej se, zda už nějaká podobná vytvořená není.

Vytvořit Diskuzi

Zdravím komunito Rád bych si dneska promluvil o GhostdogCZ Nick hráče: GhostdogCZ SteamID: STEAM_0:0:107789179 Datum: 18.5.2021 +-10:55 Důkaz: https://uloz.to/file/CvvkyIAQcSmS/dogovi-jeblo-mp4#!ZGSzAwR2AGxmAQSyAzR3MGN5Mwx5BIAgH2AGBUAkFQp2Iwt5Lj== Prohřešek: Jeho zneužívání práv je až moc nadměrné respektive zneužívá práva ve svůj prospěch. Jeho styl banování je nadměrně nelogický ( až extrémně přehnaný) Jeho vyjadřování je horší než dlaždič (a to je horší než Káááájuv a to je co říct) Dnešní prohřešek: Zapl box vzal si ak-47 a začal opakovaně zabíjet mukli a zase oživovat. Asi aby měl lepší stati na hlstatsx aby asi byl první ( viz. profil: http://hlstatsx.gsp-europe.net/hlx_33404/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2770 ) Navrhujeme o odebrání práv Předem děkujeme za vyřešení Ghost.Káááája.Mias.

Aj olosh sa podpisuje...

i NaH se podepisuje :)) Když podle Ghostdoga je čeština anličtinou.

i 1tap se podepisuje, tvůj banovací systém je na levelu školky.

Zdravím, souhlasím s Ghostem o odebrání práv Ghostdogovi. S Ghostdogem mám taky své zkušenosti, kdy jeho pravomoce využíval nad míru. Ze začátku se jevil, jako výborný hráč jailu, ale teda práva z něj udělali něco co nikdo nečekal.

S Ghostdogem sem si promluvil, celou situaci probral a rozhodl sem se mu dát ještě šanci na zlepšení. Prozatím vyřešeno domluvou. *LOCK*